Dikša/Deeksha                                                                                                         

Deeksha = požehnání jednoty = obdarování stavem jednoty

 

Dikša je přenosem energií, které  iniciují, probouzí a napomáhájí vzestupu do vyšších stavů vědomí. Dikša se předává přiložením dlaní na vrchol hlavy přijímajícího.      

Univerzální energie Dikši působí ve všech směrech, je dostupná pro kohokoliv. Výrazně urychluje duchovní vývoj, harmonizuje, léčí, transformuje.
                         

U lidí mladších 18 let, dikša přirozeně rozvíjí inteligenci a lásku.

Dikša přinese každému takový prospěch, který je podle jeho potřeb důležitý a nezbytný. Konečný výsledek se nemusí u každého projevit stejně. Dikša prohlubuje vzestup přirozeně na základě mnoha faktorů.

Po dikše je vhodné si v lehnout na záda, zavřít oči a být 15 – 20 min. v tichosti. Lépe to napomáhá vstřebat energii. Pokud to situace neumožňuje, je možné i v klidu sedět.

Je vhodná přestávka, minimálně týden mezi tím, než ten samý člověk dostane dikšu znovu.

Příspěvek za dikšu pomáhá účastnikům přijímat dikšu efektivněji v souladu s vesmírným řádem – výměna energie. Čím více energie dávám tím více energie přijímám.

 

Kdo může dostávat Dikšu?

Všichni lidi mohou dostávat Dikšu a to i včetně dětí a těhotných žen.

Dikša není vhodná pro lidi se závažnými psychickými problémy, schizofreniky a lidi se závislostí na alkoholu nebo drogách.
 

Kdo může Dikšu dávat?

Dikšu je schopen předávat člověk, který prošel příslušným procesem. Jedná se o transformační, silně očistný a zasvěcovací proces, při kterém je energetický systém člověka přizpůsoben pro průchod vysokých vibrací této léčivé energie.  

 

 

Cena 250Kč.


Kontakt

Markéta Šimová

Kosmetika / masáže Markéta Šimová
Wonkova 385 (vchod z Hořické ulice)
Hradec Králové 2, 500 02


Tel: 733663967