Mezoterapie                                                                                                              

Mezoterapie

pochází z řeckých slov mesos- prostředí a therapia- pečovat.

Mezoterapie je v dnešní době jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších nechirurgických metod pro korekci problémů pokožky.
Důvod oblíbenosti – jednoduchost procedury a okamžitý výsledek.


Klasická mezoterapie je jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších způsobů redukce projevů celulitidy a již desítky let vykazuje vynikající výsledky také v boji s vráskami (Francie, USA).
Metoda pochází z Francie, kde ji v r.1948-1952 vyvinul dr.Michel Pistor a název jí dal francouzský tisk o několik let později. Mezoterapie nabývá na stále větší popularitě.
Všechny preparáty používané v mezoterapii jsou v EU schváleny.

Co je to mezoterapie?

Metoda, při níž se koktejl vitamínových přípravků, rostlinných výtažků, farmaceutických a homeopatických léků a dalších přísad vpravuje do podkoží.

Mezoterapie je zatím jedinou alternativou chirurgickému zákroku, působí okamžitě a první výsledky jsou vidět již po prvním sezení.

Mezoterapie  přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů.

Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a pokud je třeba i vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem kůže. Její aplikací je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypnutí a zpevnění reliéfu pokožky. Taktéž lze vyhladit středně hluboké vrásky krku, dekoltu či rukou. Všechny aktivní látky a séra se vpravují do pokožky pomocí dermarolleru.

    

Derma roller neboli derma váleček je speciální váleček s mikrojehlami. Tento váleček umožní dopravit účinné látky obsažené v krému nebo séru do epidermis a dermis, tedy přesně tam, kde je potřebujete. Tato metoda je také nazývána jako Kolagenová indukční terapie.

 

Proč derma váleček používat?

  • Několikanásobně zvyšuje absorpci krémů a sér
  • Výrazné zlepšení stavu vrásek a textury pleti
  • Zlepšuje zahlazení jizev, speciálně jizev po akné
  • Pokožka získá zdravější a mladistvější vzhled
  • Viditelně zesvětlají pigmentové skvrny, které mohou dokonce i úplně zmiizet
  • Zotavení je extrémně rychlé

Když nanášíte krém nebo sérum, pod kůži se dostane max 3% účinných látek. To je všeobecný fakt! Díky válečku Derma roller však pod kůži dostanete několikanásobně více účinných látek a tak zesílíte účinek jakéhokoliv krému.

Jak to vlastně funguje?

Válečkem přejíždíte po vaší pokožce a tím vytvoříte v pokožce drobné vpichy. Tyto vpichy se stanou transportním tunelem, který dopraví účinné látky přímo do kůže. Navíc samotné používání tohoto válečku dokáže podpořit omlazení pleti.
Jakmile totiž strukturu pokožky narušíte drobnými vpichy, kůže zahájí proces regenerace a vytvoří mnohem více kolagenu a elastinu než za normálních okolností. Produkce nového kolagenu a elastinu redukuje již stávající vrásky, navyšuje elasticitu pokožky a vyhlazuje jizvičky a jiné kožní nesrovnalosti.

 

Cena:

Váleček: 1200 Kč (zůstává klientce) 

Ošetření obličeje: 1100 Kč

Ošetření dekoltu: 1100Kč

Ošetření rukou :   700 Kč

DÁLE JSOU CENY OŠETŘENÍ  STANOVENY DLE POŽADAVKU OŠETŘOVANÉ PARTIE

NAPŘ. OBLIČEJ + KRK + DEKOLT  1. OŠETŘENÍ = 2 100,-

KAŽDÉ DALŠÍ OŠETŘENÍ 1 900,-

Frekvence ošetření: Nejlepší výsledky se ukázaly po ošetřních v periodě 2 týdnů a

následně "udržovací režim" po měsíci.