Kavitace                                                                                                      

Ultrazvuková kavitace :

Kavitace je moderní bezbolestné a vysoce účinné a především bezpečné ošetření, vhodné k redukci tukových polštářků, které jsou těžko odstranitelné cvičením či dietami.

Koncentrovaná energie ultrazvukových vln o délce 40 KHZ vytvoří uvnitř tukové buňky mikrobublinky, které se zvětšují a následně vede k rozbití  tukové buňky. Obsah buněk se uvolní do mezibuněčného prostoru a vakuovou radiofrekvenční masáží je odveden lymfatickými a močovými cestami z těla ven.

Průběh ošetření: Před ošetřením je přeměřena ošetřovaná partie. Po aplikaci speciálního ultrazvukového gelu se kavitační hlavicí pohybuje za mírného tlaku po ošetřované partii. Během ošetření klient leží pohodlně na lůžku, může vnímat lehké poštipování a mírné teplo. Po uplynutí doby kavitace následuje vakuová radiofrekvenční lymfatická drenáž.

Ošetřované partie : paže, nohy, břicho, hýždě, záda

Frekvence a počet ošetření : vždy záleží na stavu pokožky a požadovaném výsledku. Zpravidla se doporučuje 3-6 ošetření s frekvencí 14-21 dnů.

Doporučení pro maximální efekt :

Dostatečný pitný režim : velmi důležitý faktor, je nutné vypít minimálně 2 litry tekutin za den a to již  dva dny před ošetřením, během kúry a týden po ošetření.

Strava nízkokalorická : snížený příjen tuků a cukrů ( tělo zpracovává tuky vlastního těla, proto je nutné organismus trochu šetřit )

Pohybová aktivita : napomáhá metabolizovat tuky

Kontraindikace : Srdeční onemocnění (kardiostimulátor, vysoký krevní tlak ), onemocnění imunitního systému, onkologické onemocnění, onemocnění jater a ledvin, poruchy srážlivosti krve, onemocnění žilního systému ( trombóza, zánět žil, křečové žíly..), poruchy metabolismu ( zvýšený cholesterol, trigliceridy), infekční onemocnění v místě ošetření, kovové implantáty v místě ošetření, těhotenství, kojení.

 

KAVITAČNÍ OŠETŘENÍ JE ŠITÉ NA MÍRU - KOMBINACE S BIPOLÁRNÍ A MULTIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCÍ V CENĚ OŠETŘENÍ

CENA  OŠETŘENÍ JEDNÉ PARTIE 1 200,-