Multipolární a Bipolární radiofrekvence s vakuem - Tělové                                                                                                 

Tělové ošetření

 

Bipolární radiofrekvence s vakuem : Novinka na trhu.

Velmi rychle a velmi účinně tvaruje postavu.  Inovovaná technologie, která umožňuje aplikaci bipolární energie, která působí na hluboké podkoží tepelnou energií a zároveň aplikuje elekromagnetické vlny, které stimulují kolagenová vlákna k tvorbě kolagenu.

Multipolární radiofrekvence : Inovovaná technologie radiofrekvence, umocněná střídáním miko proudů, velice efektivní a v kombinaci bipolární Rf s vakuem je nejúčinnější metodou k odbourání projevů celulitidy.

Spolu s bipolární radiofrekvencí působí na pokožku vakuum neboli podtlak, vakuem dochází ke stimulaci lymfatického systému.

Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka. Dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu, modelaci postavy a celkové tonizaci pokožky.

Průběh ošetření : Před ošetřením přeměříme ošetřovanou oblast. Na ošetřované partie naneseme speciální gel a pomocí hlavice radiofrekvence pomalými pohyby a mírmým tlakem ošetřujeme pokožku. Klient pohodlně leží na lehátku a může pociťovat příjemné teplo, lehké mravenčení a mírný tlak v místě použití vakuové hlavice.

Kontraindikace : Srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, onkologické onemocnění, onemocnění imunitního systému, kovové implantáty v místě ošetření, infekční onemocnění, těhotenství, kojení.

Ošetření je šité na míru každé klientce . Kombinace obou technologií dle stavu pokožky v ceně.

Pro trvalejší a rychlejší výsledky dopouručuji toto ošetření kombinovat s manuální lymfodrenáží dolních končetin.

CENA OŠETŘENÍ JEDNÉ PARTIE  1 200,-