Radiofrekvence a bipolární radiofrekvence

Obličejové ošetření

 

Radiofrekvence : Známá jako neinvazivní lifting. Jde o neinvazivní techniku bez chirurgického zákroku a anestezie. Výsledkem je viditelně pevnější, pružnější pokožka. Dále dochází ke znatelnému zdokonalení kontury obličeje, zmírnění vrásek, hydrataci a výživě pleti.

 

Radiofrekvence : Využívá selektivně tepelnou energii, kterou působí hluboko do podkoží,  aniž by pokožku poškodila. Aplikovaná energie bojuje proti ochablé pleti.

Bipolární radiforekvence : Je novinkou na trhu, využívá tepelnou energii , kterou působí do hlubších kožních vrstev.  Zároveň aplikuje elektromagnetické vlny, které stimulují kolagenové vlákna ke tvorbě nového kolagenu a elastinu.

Kombinací těchto dvou energií je dosaženo maximálních viditelných účinků.

Průběh ošetření : Po odlíčení a tonizaci pleti je provedeno radiofrekvenční a bipolární  ošetření speciálními hlaviceni. Pro podporu výsledku se na závěr aplikují kosmetická séra a omlazující maska. Klient pohodlně leží na lůžku a může pociťovat příjemné teplo.

Výsledkem je vititelně pevnější pleť s úbytkem vrásek, zmírnění projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně až do jednoho měsíce po ošetření.

Frekvence a počet ošetření : Jak je již uvedeno, maximálního efektu je dosahováno postupně do jednoho měsíce po ošetření. Počet ošetření záleží na stavu pleti  klienty a také na  požadovaném výsledku. Je doporučeno 3-4 ošetření. Maximální počet není omezen s odstupem 7-21 dnů.

Kontraindikace :  Srdeční onemocnění, onemocnění imunitního systému, onkologické onemocnění, poruchy srážlivosti krve, kovové implantáty v místě ošetření, infekční onemocnění, těhotenství, kojení.

Radiofrekvenční ošetření je upraveno a kombinováno dle stavu a typu pleti.

Na Vaše přání je možné na závěr aplikovat liftingové sérum a vypínací masku s kyselinou hylauronovou a tím znatelně zvýšit účinek radiofrekvence.

Cena: od 650 - 1 290,-